Trinidad ja Tobago

View listings

Realigro.co.ee on esimene rahvusvaheline kinnisvara otsingumootor, kus saate otsida Trinidad ja Tobago kinnisvara müügikuulutusi.

Kinnisvara müügiks Trinidadis ja Tobagos

Enne kinnisvara ostmist on oluline teada riigi elu ja tegelikkust. Kui otsustate Trinidadis ja Tobagos kinnisvara osta, on oluline lugeda meie aruannet.

Trinidad ja Tobago on Kesk-Kariibi mere saare riik, selle pealinn on Hispaania sadam.

Riigi pealinn on elav kaubanduskeskus ja seal on palju näiteid kolooniastiilis arhitektuurist ja mõningatest turismitegevustest, kui jääte siia paar päeva.

Trinidadi ja Tobago elamuturg on endiselt nõrk, raskustes olev majandus sõltub sõltuvusest nafta- ja gaasivarudest, eriti Trinidadis. Trinidadis ja Tobagos müüdava kinnisvara keskmine hind langes aastaga 5,9% ja eluasemehinnad langesid 14,3%.

Riik on ülemaailmsest finantskriisist aeglasemalt taastunud kui mõned naaberriigid, kusjuures kinnisvara müügihinnad langevad 20%. Selle põhjuseks on asjaolu, et välisostjaid, kes tulevad peamiselt Suurbritanniast, Saksamaalt, Ameerika Ühendriikidest ja Kanadast, blokeeris 2007. aastal kehtestatud nõue, et välisinvestorid peavad omandama litsentsi, et osta maad ja kinnisvara müügiks Tobagos.

Trinidadis müüdava kinnisvara välisostjatel on võimalik osta litsentsita eluruumi kuni aakri ulatuses. Tobagos aga ei väljastatud välisostjatele litsentsi, sest litsentsinõue võeti kasutusele 2007. aasta oktoobris.

Ostjad on kohustatud lisaks juriidilistele tasudele maksma 5–10% tempelmaksu.

Trinidad ja Tobago on üks Kariibi mere rikkamaid riike. Erinevalt paljudest Kariibi mere naabritest, kes toetuvad turismile, sõltub Trinidad palju naftast ja gaasist.

Trinidadi ja Tobago keskpanga andmetel oli 2017. aastal riigi üldine inflatsioonimäär 1,9% eelmise aasta 3,1% -lt ja 52-aastase madalaima tasemega. 2018. aasta veebruaris oli esmane inflatsioon 0,9%. Ehitussektor on hakanud kiirendama valitsuse „Vision 2020” arengukava, mis koosneb peamiselt Trinidadis ja Tobagos müüdavate kinnistute uutest ehitusprojektidest. Kuigi paljud Trinidadi ja Tobago kohalikud elanikud on rikkad, elab 17% elanikkonnast allpool vaesuspiiri. Narkootikumide, relvade ja jõugudega seotud kuritegevus on endiselt väljakutse, eriti Trinidadis, kus mõrvad ja röövimised on nimekirja tippu.

  •  
    Kolimine Trinidad ja Tobago: täielik juhend

    Jätkates investorite seas kõige soovitud ja soovitud unistuste sihtkohtade analüüsi, ei suutnud me kindlasti elada planeedi ühel kõige ilusamal kohal: me räägime Trinidadi ja Tobago saarest. Venezuelast kirdeosas asuv see vabariik Hispaania pealinnaga on erakordse maalilise ilu häll, mis toob igal a ...

Kaart, hinnasuundumused ja statistika

Kuulutused seotud

Sunset Valley Estate on üks kõige Scenic omadused Kariibi mere piirkonnas. Villa on vajunud mööda katuseharja vaatega maalilisele inglane Bay, mida üm...
Tobago Signal Hill - tarastatud Flat maa müügiks 7500 sq.ft USD $ 135000,00. . Kõik pakkumised loetakse.
Cod. 26996

Müük Maja, Trinidad ja Tobago, Caroni, Wyma, Chaguanas

246,774.79EUR
Müük
Maja

278.71 m²
See ilus kaasaegne lahti uhiuue 3 magamistuba 2 vannituba kodus on seatud üle 5000 sq ft maa turvalises ja vaikses elurajoonis Chaguanas .The Kogu maj...
Cod. 21930

Müük Põllumaa, Trinidad ja Tobago, Arima, Arima, North East Coast

2,791,996.28EUR
Müük
Põllumaa

0.93 m²
See on 300 aakrit maad, mis asub North East Coast Vabariigi Trinidad ja Tobago. maa on koormatud Teak, seeder, mahagon ja suur hulk muid eksootilisi ...
Cod. 19477

Müük Põllumaa, Trinidad ja Tobago, Caroni, Wyma, off Uriah Butler Highway

1,302,422.51EUR
Müük
Põllumaa

29728.97 m²
Maad (8 aakrit), mis on ideaalne arendaja nägemus. Hind kehtib Trinidad ja Tobago valuuta kuid see võrdub umbes US $ 1,479,750.00 Pärast minuga ühend...
UNAVAILABLE
Kaart, hinnasuundumused ja statistika
2005-2023 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB